Найти на сайте: параметры поиска

 

    


Телефон:
+380980057302


    
Email для писем:
viktan.info@gmail.com
  Я в 
  Я в 
  Я в 
 
  Я в 
  Я в 
  Я в 

 


Консультация Диагностика Приворот Стоимость Услуг

Мої притчі

Автор
Опубликовано: 52 дня назад (27 октября 2017)
0
Голосов: 0
Мудрості- премудрості (притчі)

Наше життя – це наче хвиля –та так морська, така нестримна і така крута. Життєвий буревій- це ніби сокіл, в леті днів блукає серед неба. Думки- ті , що від серця линуть, оті є правда, де є сонце, що палить день й зникає мимохіть. Пройдуть роки і нездійсненні мрії пройдуть немов світлина добра. Пройдуть і здійсняться. Пливти за течією часу, іти за промайнули днем, а , може , бігти за промінням, промінням спокою і суєти. Думати , мріяти , сміятись, радіти. Горіти в полум’ї, і мабуть спалахнути. Шукать себе і не збагнути. Оце і все, а мабуть ні. Кажуть життя – це є та дума, котру колись писали кобзарі. А ніч- це відпочинок сонця, дня , що прагне втихомирить час. А де ж є філософія буття . Буття – це плин життя , могутній смолоскип , той , що горить , тоді , коли згорає минає день і ніч минає. Лиш промайнуть, покинуть простір і летіть. Боятись Бога , та не намагатись ті помисли , що в світлому письмі написані. Хіба таке можливо? Боятись й вірить, вірить і змиритись. Шукати спомин, спокій й доброту , хіба це все, що може враз людина. Її життя – це нива непочата, з початком, з серединою , з кінцем. У доброти немає меж, як і у зла нема спокути, а може є. А може , аможе все ж існує. У шурхоті листа, у погляді світлини, у майбутті і в небесному повітрі усе там є . А як же ми і наші , долі людські , вони усе пробачать. Пробачать за те , що ми зійшли із шляху вказаного нами, а мабуть ні , ми вибрали той шлях, та все могло інакше бути.

Навіщо зривати колосся ,коли ти не прагнеш з`їсти хліба . Для чого пити воду , коли ти не спраглий. Чому ми прагнемо осудити когось, коли самі , не варті й мідного гроша. Чому в просторах сьогодення ми шукаємо щось, щось , що є гірше ніж ми можемо для себе знайти. А знайшовши добре , відштовхуємо його. Чому ми робимо вибір в ту чи іншу сторону, а потім жалкуємо про це. В кожного є своя мета і не обчислиш її у цифрах. Книги це добре- вони дають знання, знайомлять нас з життям інших, з їх долями. Та вибір ми повинні зробити самі і це є життєва правда. І ронія в тому , що коли зробивши невірний крок доля дає негаразди для того , щоб відштовхнути від помилки, але буває запізно.

Занепавший сад, подібний до руїни, змарноване життя, це ніби вирвана сторінка. Втрачена совість- то є розбитий камінь, а пошуки поганого , мабуть , то є блукаючий птах , що не може знайти свого гнізда. Переписана сторінка, то є зміна , перехід на ту чи іншу сторону твоєї долі. Спалене колосся , то є спалені наші переконання, які могли б дати плоди, дати засоби до існування. Всохле джерело , то мабуть втрачене життя у майбутті пройдених днів. Натомість засіяна нива, що дає хороший урожай, це наші правильні вчинки, прозоре , чисте джерело це світла місія, життя повне радості й добра. Мудрість - це є чеснота вірної людини, яка знаходить свої переконання, пропустивши їх через призму думок і життєвий досвід.

Читати і слухати , мріяти і не боятись , шукати і знаходити. Загубивши помисли в таєні незбагненного вміти відшукати оту середину , яка є основою наших вчинків. Коли ти шукаєш щось, то по-справжньому знаходиш, а коли вчинки і ідеї продиктовані кимось , тоді твоє кредо не є оригінальним. Звичайно ти можеш прислухатись до чиїхось думок , сказаних колись, або сказаних щойно. Перлиною слова може навіть дружня порада. Порада сказана розумно і мудрою людиною. Наш життєвий світ повен цікавого . Але ми чомусь розкидаємі знищуємо свій вільний час на непотрібне . А здавалось відшукати далекоглядність і мінливість часу вже просто. Але це не так все починається з виховання , того , що тобі дають рідні та близькі. Далі ти вчишся аналізувати пройдені і наступивші моменти . крок ,що ти робиш може не такий правильний , але це є вибір . Ти вступаєш в життя по-справжньому лише тоді , коли ти знаходиш ціль у житті . а коли ти не спроможний зробити хоча б щось для цього . Ц е означає ,ти не можеш вступити в самостійне життя. Твої руки мають знати ремесло , твої твої думки мають бути світлими, мрії наповнені світлими помислами , а розум завше тверезим.


Усе минає і плинність часу вічною не буде. Усе минає і день і ніч усе зникає. І помисли , що є у нашім серці, вони живі допоки є ми в світі . і кість художника , котрий шедевр малює , і руки хлібороба – це є життя , котре любов дарує. У гніві ми буваємо черстві, у слові іноді жорстокі . і хай нас негаразди старять , буваєм ми у єдності міцні . Душею не кривити , молодіти . І думати про літо золоте ,воно пекуче і жарке, ами , ми є люди. І наша гордість і кроки мудрості святі , печалі гіркота насіння для нас повинно бути як прозріння. Якщо засіять поле мудрості насінням крепості не в силі . тоді йдемо до мудреця , до світла . бо світло , те живе , його не загасить. Шукати і знаходити ту мить , мить для спокути і для вчинків добрих мить .

Дорогою життя іти і прямувати , дорогою падіння лиш пройти , пройти але не впасти , не схилитись , усміхнутись – прозорої води напитись. Шляхом мрійливих сподівань лиш крокувати , про віру і надію і любов не забувати. Пройти шляхом утрачених бажаньй думок нектар з любов`ю іспивати . Забути горе , в радість крокувати . мрійливих загадок і прощених імен. Та перейти життєвий океан. Усе це краще ніж дурман високих цілей і вершин, вершин , що перекреслюють буття. Це лиш омана одного перехрестя й повість одного романа. Дорога та твоя , твоя стежина, її не можна перекреслить, бо це дар,дар тієї істини , що є в тобі . І ти не можеш залишить свою дорогу , хоча вона і іншою стежиною вже в`ється.

Перекреслена доля ,перехрестя думок , мрій і сподівань свічадо. Надія , надія яка є ключем до розуміння. Океан пристрасті й фантазій море. Залишена печаль і радості миттєвість . Утрачена істина і промайнулий день. І смутку морок , й радісний промінчик . А несказанно філософія життя – усе це є її поняття – щось таке незрозуміле . Покинутий човен- це завершена життєва плинність. Це немов покинута дорога ,якою все життя йдеш, але вреші –решт зходиш з нього. Це мабуть як сонце, котре в одну пору року року світить яскравіше, це як джерело , котре в одну мить перестало давати життєдайні роси, роси прохолодні, ковток для спраглого . це як поле . Поле хлібороба , котре в один час заколосівало , і давало хліб, а зараз не дало врожаю. Але є надія , що дасть його пізніше. І від рук хлібороба це також залежить , адже його золоті руки засівають ниву і збирають урожай . ми всі є часточкою природи , з нею потрібно дружити ,і вона віддячить тобі взаємністю. І помисли потрібно мати чисті ,вони вони дадуть плоди майбутнього зростання .

Наше буття і смутку мить і радості життя натхнення не в силі грифель описать , не в силі пензлем дивним змалювати. Ми будуємо й руйнуємо,і замки із піску як наші долі… Ми поринаєм в океан , перепетій життєвих бурю не всилі остудить навіть вулкан. Ми щось плануєм і виписуємо в аркуші життя всі наші мрії. І поклик власної душі в думках своїх лелієм . Вся простота і складність світу нашого у тому , що побороть її не в силі кожен. Адже життя будує несподівані мости, руйнує і затоплює береги нашого пізнання. Ми шукаємо себе і знаходимо лиш тоді , коли це потрібно нам, але не завше коли це варте того… Ми згадуємо людей , що допомагали по камінчику будувати храм нашої долі. Коли ми тонемо у озері страждань наш біль і смуток осушує полум`я любові . коли ж ми палаємо у вогні всеохоплюючого полум`я , полум`я гніву, тоді роса сумління охолоджує його.

Три кроки до добра , любові й розуміння. Три повільних , а водночас таких довгих кроки. Оступившись один раз , коли нога твоя спіткнулась, інша тебе підтримає . Ти йтимеш дорогою розлогою, знищеною, але твій шлях завше буде добрим,а коли ти прямуватимеш шляхом осипаним золотом , ти завше крокуватимеш назад. Колись мудрець запитав перебуваючи в скруті ,чому я весь час шукаю правду , а знаходжу лише незгоду й негаразди. Світлий розум відповів ти повинен бачити не тільки розумом, а вірою й серцем. Твоє джерело не всохне, поки ти не даватимеш сонцю спалити його. Але як я можу не дати сонцю висушити джерело? Сонце воно високо в небі , а джерело на землі і дуже далеко від небесного світила. А ти просто вір , і віра дасть тобі впевненість, а віривши ти будеш надіятись. А де віра, надія там і любов третьою буде. Але як вірити , коли на мою долю випало стільки болю , втрат , смутку, а ти вір , і вір не лише очам(це дійсне), а й душі своїй вір. Мудрець усміхнувся й повірив . По-справжньому повірив , і доброта , щастя ,любов оселились в його серці. І сказав він я знайшов те , що шукав . Є вища сила й розум ми черпаємо від неї , а не створюємо самі . Від тоді його життєві переконання змінились назавжди…

Наші негаразди- це ніби темниця , в якій зачинені двері. Яку вкриває темрява і здавалося б немає просвітку. Але в ній є маленьке віконечко. Віконечко- це шанс . Шанс того , що все налагодиться . І промінчик світла – це є свічадо до якого ще не пізно повернутися . Людина, що повірила ,та вибереться з темниці і зустріне сонце- сонце щастя . Та ж що не має віри , та не знатиме щастя і її життєві проблеми будуть для неї темницею…

Колись садівник посадив дерево. Але воно не давало плодів. Він надіявся і вірив , що воно дасть плід, та дерево те не могло дати плода адже була посуха. Садівник втратив віру , думаючи що дерево всохне. Але в скрутну годину дерево проросло і дало урожай. Так і наші вчинки .Коли ми щось будуємо, то ждемо прекрасних результатів. Але не завше їх отримуємо . ми втрачаємо віру й сподівання . але роблячи добрі вчинки ми наближаємо час порятунку всього що нас оточує… Притчі
У мудрого старця запитав чоловік Чому моє життя нікчемне і втратило сенс буття ? Старець відповів : Чаша твоя переповнена стражданнями , а все тому , а все тому , що чаша з якої ти п’єш переповнена вином. Вино повинно бути для причастя таєн, але ніяк не для упивання. Ось твоє планування життя мало б бути досконалим , ти мав би все і дім і сімю й роботу. Але ти все загубив . Ось маятник твого годинника, він майже зупинився , ось скрижалі мудрості , але ти про них забув. Але найгірше те, що чаша твого життя перехилена, і ти майже скотився на низ. Краще б ти в першу чашу налив води, освячував свій розум добрими вчинками. Бо перша чаша – це твоя пристрасть до чогось, але друга чаша- чаша помислів її мав освятити ти своїми діяннями. Але невже я не маю ніякого шансу це побороти? Маєш, але якщо зараз, в цей час , в цю мить почнеш діяти ,і можливо з повелінням вищих сил у тебе все вдастся . Але найгірше те , що молодь, яка має бачить перед собою, що грозить іншим , сама починає ставати на той же шлях.

Чисті промисли подібні до кришталевої ріки , брудні до болота . Добра людина – це наче світла днина , а зла –це є буря з вітром . Сильна віра , то міцна фортеця , а слабка, подібна до піщаного каменя . Життєві перипетії , то є ніби лавина , що звивається на твою голову, а надія , то є спасіння від неї.

Квітучий сад ,це немов райдуга серед неба . Все в цьому світлі обумовлено. Кожна частинка матерії досконала . І сад створений людиною , то є її праця . А матерія створена небом. І зриваючи плід ми повинні пам’ятати , що яблуня може давати плоди лише при старанні садівника. Але праця садівника , то не єдине , що впливає на урожай , бо це сприятливі чи не сприятливі умови, які дає небо . Так і ми будуємо шляхи самі (впливаючи на життєву дорогу), та це є Божа іскра, якою ми наділяємось з дитинства. Але вибір дається кожному та лише від нас залежить яким він буде.

Що спiльного мiж каменем , що лежить при дорозi, струмком , що тече i дорогами , що зливаються в перехрестя ?????????????????? Все просто - камiнь, то основа твого життя(як дiм закладаеться з фундаменту , так i твое життя мае основу), струмок - це е твое життя, якщо будеш дбати про нього ,воно буде чистим i безхмарним.Ну а дороги , що зливаються в перехрестя- це є вибiр вiд якого залежить твое життя. Стоятимеш на роздорiжжi, а бо ж обереш свiй шлях. Головне , щоб був вiн вiрним...
Правитель запропонував своєму слузі декілька чаш. Одна була золотою і наповнена золотими монетами, інша була срібною та з коштовним камінням, а третя звичайною- а наповнена водою. Слуга подумав і вибрав третю – звичайну. Правитель здивувався і запитав:- Чому ти зробив такий вибір? Слуга відповів:- Золото належить моєму володарю, так само як і срібло, я ж не достоєн його. Нехай воно йде на добрі справи. А чашу з водою я прийму- то як ковток води спраглому.
Комментарии (0)
Добавить комментарий
Эта информация оказалась полезной?
Да! Эта информация нужная и полезная. Не нуждается в доработке. Спасибо!
Не нашли нужной информации?
Нажмите и опишите, что Вы искали. Оставьте контактные данные. Мы постараемся помочь Вам. Спасибо!
9ть кругов ада Alien Alien god Alien gods Aliens Aliens god Angel alien Angels alien Angels aliens Bible ufo Christianity Diezel sun Diezelsun God alien Gods alien Gods aliens Jesus christ alien Jesus christ aliens Messenger god Nordic alien Nordic aliens Orthodox Saint Saint aliens Saint ufo Saints Saints ufo Ufo Ufo angel Ufo bible Ufo god Ufo gods Ufo jesus christ Usa авария авеста автомобиль активист америка амулет амулеты ангелы инопланетяне ангелы нло анонс анонс видео аскеза аскеза богу астрология астропсихология атеист атрибутика аферизм ацетилхолин барышня башня бесплатно битва экстрасенсов благие дела благотворительность благотворительность виктана блокиратор гпз бог богатство боги боги инопланетяне божественная энергия болото бостон буря буша вазопрессин вашингтон вебинар веды великий переход вера верещагин верующие достали видео видео ролик о аде видеоблог виктан вип доступ витктан вконтакте возврат долга воздействие возможности вопрос вопрос - ответ вопрос ответ воспитание вот как бывает время все о деньгах все о привороте всеукраинская конференция выходной день где и как хоронят колдунов где сделать приворот глупые затеи гнездо гормоны грех дар от бога дебиля деградация демоны деньги деньги добро деньги зло деньги при помощи ритуала дети диагностика диагностика на порчи долг долги допамин (дофамин) душа душу дьяволу дьявол евангелисты желания жена женщина женщины женщины и мужчины жизнь зависть заказ ритуала запись на прием заратустра зачем смерти коса защита от порчи земля знакомый знания зона комфорта ивана купала. обряды игры идиоты иеговы иерусалим изменения израиль иисус иисус христос инопланетяне или на разных языках иллюзия свободы инопланетяне инопланетяни инопланетянин исповедь история исцеление исцелять иудаизм к людям к миру как жить как задать вопрос как легко получить деньги как наладить связь с миром как почитать умерших как правильно надо учить ребенка.богатство как правильно ходить в церковь как разбогатеть как распознать амулет как распоряжаться как сделать амулет талисман как сделать приворот как сделать хорошо какие вопросы остаются без ответа каналы кармический возврат картинка деньги качество жизни кидалово кино кладбище колдовские свечи колдовской канал колдовство колдовство в сша колдовство в церкви колдун командировка командировка в сша контракт с дьяволом конференция коса космос космоэнергет космоэнергетика кремировать кривой рог кто придумал деньги куда попадаем после смерти куплю

... Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru ..

X